Produkty nie są świeże jeśli chodzi o warzywa oraz owoce . W zamrażarkach ciągle mięsa brak . Po co ta Biedronka w Mordach jak ludzie jeżdżą albo do Siedlec albo do Łosic aby zrobić zakupy . Asortymen... Mehr ansehen
Wir überprüfen keine spezifischen Behauptungen, da die Meinungen der Bewerter ihre eigenen sind. Wir können Bewertungen jedoch als „verifiziert” kennzeichnen, wenn wir bestätigen können, dass eine geschäftliche Interaktion stattgefunden hat. Mehr erfahren
Um die Integrität unseres Portals zu schützen, überprüft unsere automatisierte Software alle Bewertungen – unabhängig davon, ob sie verifiziert sind oder nicht – rund um die Uhr. Diese Technologie identifiziert und entfernt Inhalte, die gegen unsere Richtlinien verstoßen, wie zum Beispiel Bewertungen, die nicht auf einer wirklichen Erfahrungen basieren. Uns ist bewusst, dass wir möglicherweise nicht alles erfassen, doch Sie können uns jederzeit problematische Inhalte melden, die wir Ihrer Meinung nach übersehen haben. Mehr erfahren
Das sagen Bewerter
Zamość Biedronka ul Dzieci Zamojszczyzny Dwie pracownicę do rozkładania towaru i obsługi kas. Awantura przy kasach, polityka firmy, aby jak najbardziej wyzyskać pracownika jak najmniejszym kosztem... Mehr ansehen
UWAGA UWAGA Oszustwa na kazdym kroku. Lamia prawa konsumenta. Nalezy sie kolejna milionowa kara finansowa dla firmy za oszustwa klientow na kazdym kroku. Polecam wszystim klientom nie chodzic do skl... Mehr ansehen
Zadam wam logiczną zagadkę. Kupuję opakowanie wiórków kokosowych 200 g za 5 zł. Ważę całe opakowanie na wadze kuchennej w domu. Waga pokazuje 190 g. O ile jako klient jestem oszukana za 1 opakowanie?... Mehr ansehen
Keine Aufzeichnungen über Bewertungseinladungen
Dieses Unternehmen hat seine Kunden nicht zur Bewertungsabgabe eingeladen, daher sind die Bewertungen möglicherweise nicht repräsentativ.
So nutzt dieses Unternehmen Trustpilot
Erfahren Sie, woher die Bewertungen stammen und wie sie ausgewertet und moderiert werden.
Das haben sich andere Leute angesehen
Zwykli oszuści
Zwykli oszuści, zakupiłem towar w jednym ze sklepów Biedronka po zapłaceniu okazało się że za towar zapłaciłem więcej niż był na metce cenowej oraz w ogłoszeniach biedronki, po rozmowie z kierownikiem stwierdzono błąd w systemie kasowym i mam się kontaktować z biurem obsługi klienta bo oni nie pomogą mu w sklepie, tak oczywiście zrobilem, zostało to.przyjete oraz zapytano mnie czy chce zwrot pieniędzy czy bon ba zakupy, że względu że nie mieszkam na stałe w Polsce wybrałem zwrot pieniedzy, i zaczęły się problemy co chwilę coś chcieli a to zdjęcie z metki na półce a to że chcą mi dać bon na zakupy aż wkoncu stwierdzili że moja reklamacja jest odrzucona
Rozmrożone lody w pojemniku 900ml.
W dniu 08.05.2025 w sklepie Biedronka przy ul. Słowackiego w Rzeszowie kupiłam lody w pojemniku koral wiśniowe. Po ok. 15 min.byłam w domu i otwarłam pojemnik, lody kompletnie rozmrożone ,nie nadają się do spożycia. Przykre .
Najgorsze kajzerki są w Biedronce
Najgorsze kajzerki są w Biedronce. Dotyczy to wszystkich sklepów jaki odwiedzam. To mąka z wodą i jakimś ulepszaczem. Są niesmaczne i sypią się jak wióry. W Carrefour, Netto, Auchan są smaczne i w podobnej cenie.
Oferować zdrowsze produkty
Oferować zdrowsze produkty, seler z Holandii, czy Niderlandów... Warzywa i owoce w Holandii są podlewane wodą z chemią, są chyba najgorsze z możliwych, to już lepiej kupić czekoladę. Mówiła to osoba która wiele lat mieszkała w Holandii, I dobrze zna ten temat. Warzywa z Holandii mają więcej chemii niż jakiejkolwiek witamina, ale muszą upychac nam najgorsze w Europie Warzywa do jedzenia. Potem rak i inne choroby
Truskawka "polska"
Truskawka "polska" była tylko przepakowana w Polsce tak jak i ogórki gruntowe. One nawet nie leżały przy polskich.
Uwielbiam te biedronkowe szarady z cenami na półce-w promocji-w aplikacji. Zgaduj zgadula jaka "wyskoczy" na kasie.
Napój aloesowy RIVIVA
Kupiłem wczoraj napój aloesowy. Totalna lipa. Woda o smaku aloesu. Wcześniej dostarczały był prawdziwy napój o wiele lepszych walorach smalowych. Obecny totalna lipa i to produkowany we Wrocławiu. Lepszy jest w Lidlu. Kupuję te napoje 2 lata na zmianę w dwóch sklepach. Biedronkę zdecydowanie odradzam, chyba że poprawią jakość.
Nie polecam biedronka home kupiłam…
Nie polecam biedronka home kupiłam frytkownice przyszła uszkodzoną zamiast wymienić sprzęt na nowy cały czas przedłużają rozpatrzenie reklamacji wydaje się że jest to sposób biedronki na obracanie pieniędzmi klientów wysyłają elektrosmieci i obracają pieniądzmi klientów reklamacja rozpatrywana 30 dni
Ceny na regałach różnią się od cen w…
Ceny na regałach różnią się od cen w kasie.
Wprowadzanie klienta w błąd
Wprowadzanie klienta w błąd, to u nich standard. Pseudo sklep
Robiłem zakupy przez bidronka online
Robiłem zakupy przez bidronka online. Zaznaczyłem przedział czasowy 8-9. Dostawca probował dosatrczyć zamówienie około godziny 11 i zostało anulowane bo nie było mnie już w domu. Najgorsze zakupy online na rynku. Dodatkowo firma noe zwróci kosztów dostawy i pakowania bo spóźnili się dwie godziny z dostawą.
Ceny promocyjne na ciemnym czerwonym…
Ceny promocyjne na ciemnym czerwonym tle z mikroskopijnymi opisami, czy tak mają promować produkty, żeby coś nie dopatrzeć?
Biedronka Mosciska
Pseudo promocje w Biedronce to…
Pseudo promocje w Biedronce to paranoja. Co raz rzadziej tam chodzę. Dzisiaj kasjerka kazała mi czytać gazetkę a nie patrzeć na ceny na półce. Cena bananów na cenówce 3,33 ale dalej dopisane tak aby nikt nie zobaczył, że cena przy łącznych zakupach za minimum 140 zł. Do tego nie ma jak chodzić po sklepie, bo wszędzie palety z towarem. Nie wiem jak to możliwe, że nikt nie nie bierze za tą patologie.
Manipulacje cenówkami w Biedronce…
Manipulacje cenówkami w Biedronce przybierają coraz bardziej absurdalne rozmiary. Wielkimi literami podają ceny, a pod spodem drobnym druczkiem warunki które trzeba spełnić aby taką cenę uzyskać. Tylko dziś "oszukali" mnie na 10% wartości zakupów. W skali całego kraju na takich manipulacjach zapewne zarabiają setki milionów dziennie. Czy to jest legalne? Gdzie jest UOKIK?!
Biedronka mataczy w kwestiach cen
Biedronka manipuluje sposobem podawania cen tak aby klient nie wiedział ile płaci. Nie podaje cen za paczkę np. ryby tylko za 100g! A wiec np. jest 4,58zł za mintaja a nie za tackę. Rzadko chodzę do Biedronki ale ta ich nagonka reklamowa sprawiła, że poszłam z ciekawości. I stoję nad tą gablotą i tak przeliczam a że jestem już starsza i wzrok mam słaby to uprzykrza mi to zakupy, wolę chodzić tam gdzie jest jasno napisane ile kosztuje produkt który przede mną leży. Uważam że jest to celowe wprowadzanie w błąd, utrudnianie klientom podawania informacji o cenie. Przecież gdyby byli najtańsi jak się reklamują to chyba nie baliby się podać tej ceny za paczkę lub za kilogram! Taka praktyka jest oburzająca! Wracam do swoich ulubionych marketów, na szczęście w dużym mieście mam wybór.
Do obsługi zdarzeń kilka z tego roku i poprzedniego nie moge podac dokladnej daty.biedr. róg sz. Chełmińska i Bema, Toruń
Do obsługi. Kierowanie na siłę do kasy sam., fochy gdy jakąś pani musiała przyjść do zwykłej kasy, przez niedbalstwo dopisanie do mojego rachunku produktów poprzednika, ostatnio gdy upadł mi produkt /część kiści winogron/ stanowczo mnie zrugano sugerując sprzątanie
/ niby czym i do czego/ wyszedłem i już tam nie wrócę co ich tyle obchodź co ekspedientki z filmu miś czyli nic. Ale mam już 70 l. I przeciwwskazania do denerwowania sie
Wciskają zbędne produkty przy zamówieniach online
Zawsze przy zamówieniach online gdy, nie mają jakiś produktów, a może mają, tylko celowo odejmują produkt... Dodają torbę termiczną albo kilka. Nie dość że dane produkty jej nie potrzebują, to na jedną wielką torbę dają dwa trzy produkty. Gdzie nie potrzebna jest taka torba termiczna w ogóle a zamówienie zmieściło by się do jednej siatki !!!
Poraz kolejny promocje z aplikacją nie…
Poraz kolejny promocje z aplikacją nie zgadzają się ze stanem faktycznym, np. dziś Domestos 1+1 gratis,nie naliczają się rabaty, pracownik udaje że nie wie o co chodzi. Oszukiwanie klientów. Wspomniana sytuacja wydarzyła się nie pierwszy raz.
Złodzieje
Uwaga ,na zakupy przedmiotu niby z gwarancją ,zgłoszenie na reklamację ponad miesiąc temu ,jedna odpowiedź i reszta to ignorowanie klienta zero kontaktu , złodzieje i tyle .
Posługiwanie się nieswoją karta
Witam, ktoś posługuje się moja kartą biedronki, kupuję ogromne ilości produktów wszystko w promocji. Zgłaszałam to w biurze obsługi i mailowo, niewiele to kogoś obchodzi. Dzisiaj opisałam to na stronie Facebook biedronki, efekt był taki że zostałam zablokowana i moje komentarze pousuwano. Gratuluję tak chamskiego podejścia do klienta. Nie polecam.
Poraz kolejny Biedronka Nowe Miasteczko…
Poraz kolejny Biedronka Nowe Miasteczko nie zawiodła. Brak zrozumienia dla klientów etykiety wprowadzające w błąd skutkują nieporozumieniami na ktôrym traci klient. Jedna z Kierowniczek to chyba kija nie wyciąga nigdy. Może 2 Pani z całego personelu są naprawdę miłe. Reszta to szkoda gadać. Robiłem zakupy 80/20 czyli w Biedronce 80, 20 w Dino. Po dzisiejszym dniu mam dość serio już nie wytrzymuję z tymi "Bababami". 80 Dino, 20 Biedronka.
So funktioniert Trustpilot
Auf Trustpilot hat jeder die Möglichkeit, Bewertungen abzugeben. Der Verfasser einer Bewertung kann diese jederzeit bearbeiten oder löschen, und die Bewertungen werden angezeigt, solange der jeweilige Nutzer-Account aktiv ist.
Unternehmen können über automatische Einladungen zur Bewertungsabgabe einladen. Diese Bewertungen werden mit dem Hinweis „verifiziert“ versehen, um darauf hinzuweisen, dass es sich um echte Erfahrungen handelt.
Erfahren Sie mehr über die verschiedenen Arten von Bewertungen.
Zum Schutz unseres Portals setzen wir auf eine Kombination aus spezialisierten Mitarbeitern und cleveren Technologien. Erfahren Sie, wie wir gefälschte Bewertungen bekämpfen.
Erfahren Sie mehr darüber, wie Bewertungen auf Trustpilot gehandhabt werden.
Hier finden Sie 8 Tipps für das Schreiben von Bewertungen.
Die Verifizierung hilft sicherzustellen, dass es sich bei den Bewertungen, die Sie auf Trustpilot lesen, um Bewertungen von echten Menschen handelt.
Anreize für das Schreiben von Bewertungen anzubieten oder selektiv zur Bewertungsabgabe einzuladen, kann den TrustScore verfälschen. Deshalb verstößt beides gegen unsere Richtlinien.








