Produkty nie są świeże jeśli chodzi o warzywa oraz owoce . W zamrażarkach ciągle mięsa brak . Po co ta Biedronka w Mordach jak ludzie jeżdżą albo do Siedlec albo do Łosic aby zrobić zakupy . Asortymen... Mehr ansehen
Wir überprüfen keine spezifischen Behauptungen, da die Meinungen der Bewerter ihre eigenen sind. Wir können Bewertungen jedoch als „verifiziert” kennzeichnen, wenn wir bestätigen können, dass eine geschäftliche Interaktion stattgefunden hat. Mehr erfahren
Um die Integrität unseres Portals zu schützen, überprüft unsere automatisierte Software alle Bewertungen – unabhängig davon, ob sie verifiziert sind oder nicht – rund um die Uhr. Diese Technologie identifiziert und entfernt Inhalte, die gegen unsere Richtlinien verstoßen, wie zum Beispiel Bewertungen, die nicht auf einer wirklichen Erfahrungen basieren. Uns ist bewusst, dass wir möglicherweise nicht alles erfassen, doch Sie können uns jederzeit problematische Inhalte melden, die wir Ihrer Meinung nach übersehen haben. Mehr erfahren
Das sagen Bewerter
Zamość Biedronka ul Dzieci Zamojszczyzny Dwie pracownicę do rozkładania towaru i obsługi kas. Awantura przy kasach, polityka firmy, aby jak najbardziej wyzyskać pracownika jak najmniejszym kosztem... Mehr ansehen
UWAGA UWAGA Oszustwa na kazdym kroku. Lamia prawa konsumenta. Nalezy sie kolejna milionowa kara finansowa dla firmy za oszustwa klientow na kazdym kroku. Polecam wszystim klientom nie chodzic do skl... Mehr ansehen
Zadam wam logiczną zagadkę. Kupuję opakowanie wiórków kokosowych 200 g za 5 zł. Ważę całe opakowanie na wadze kuchennej w domu. Waga pokazuje 190 g. O ile jako klient jestem oszukana za 1 opakowanie?... Mehr ansehen
Keine Aufzeichnungen über Bewertungseinladungen
Dieses Unternehmen hat seine Kunden nicht zur Bewertungsabgabe eingeladen, daher sind die Bewertungen möglicherweise nicht repräsentativ.
So nutzt dieses Unternehmen Trustpilot
Erfahren Sie, woher die Bewertungen stammen und wie sie ausgewertet und moderiert werden.
Das haben sich andere Leute angesehen
Mili pracownicy
Będąc ostatnio w Biedronce na ulicy Grottgera w Śremie na kasie zasiadał Pan Andrzej. Bardzo miły i sympatyczny Pan, który kasując mój towar podpowiadał mi o dobraniu produktów i ewentualnych promocjach. Był to niepierwszy taki gest z jego strony co skłania do refleksji by było więcej takich uczynnych, uśmiechniętych i miłych pracowników :) ponadto Pani Magda pracownica tamtejszego dyskontu widząc mnie błąkającą się i szukająca towaru , zaoferowała swoją pomoc... będzie to miejsce do którego będę wracać na zakupy :)
Dzis będąc w Biedronce w Gdansku przy…
Dziś będąc w Biedronce w Gdansku przy ulicy Slowackiego 159 poszukiwałem kosmetyku o który poprosiła żona nie mogłem znaleźć zwróciłem się z pomocą do Pana który jest w Biedronce jedynie w soboty i pracujące niedzielę Ten Pan odłożył towar który akurat odkładł i pomógł mi skutecznie znaleźć Bardzo dziękuję Panu zawsze chętnemu udzielania pomocy w sklepie Biedronka. Biedronce życzę zawsze takich pracowników którzy chętnie i z uśmiechem pomagają dokonywać zakupów w Biedronce
brak krajalnicy do pieczywa brak chleba…
brak krajalnicy do pieczywa brak chleba gracham dlatego chodze do lidla a przy okazji robię tam zakupy a szkoda bo lubiłem zakupy w biedrze
Super Obsługa
W dniu wczorajszym w Zgierzu, na ul. Okólnej obsługiwała mnie na kasie przemiła blondynka ( pani z Ukrainy ). Nigdy w życiu w Biedronce nie spotkałam się z tak miłą obsługą. Pani była uśmiechnięta, zagaiła rozmową, podawała towar delikatny do ręki. Byłam pozytywnie zaskoczona poziomek obsługi. W ogóle sklep jest czysty, niezagracony paletami, prawidłowo obcenowany. Oby tak dalej, bo póki co sklep jest nowy.
Wprowadzanie w błąd klienta.
15.03.2025 Sklep Biedronka, uwaga, nie dajcie się nabrać! Od kiedy kalafiory szprzedaje się na wagę?! Jak żyje długa na tym świecie, kalafior, brokol miał cena za sztukę. A tutaj niespodzianka. Kalafior 20,00/ sztukę. Okazało się przy kasie. Kiedy. Hcialm zwrócić, nie ma zwrotów warzyw!!!!!! Pr,wd chwilą kupiony towar. Sprawa musi się zainteresowac instytut do spraw ochrony konsumenta. Skandal! Że człowiek człowiekowi robi takie rzeczy! Smutna konstatacja. Sklep na Os. Kolorowym Kraków.
Wprowadzanie w błąd klienta
Promka na masło mleczna dolina 200g przy zakupie 3 szt. W gazetce za 4,75 tylko 15.03.25r. a w gazetce internetowej że ta promka od 13-14.03.2025r. zakupiłam 13 marca (podałam nr tel) i policzyło normalna cenę. W sklepie pani pokazałam co jest w internecie w ich gazetce a co na wydrukowanych gazetkach. Pani oznajmiła że nic z tym nie zrobimy ona nie wie dlaczego tak jest. Oszustwo i wprowadzanie klienta w błąd.
Biedronka to najgorszy sklep na świecie!
Biedronka to najgorszy sklep na świecie. Chorzów ul. Floriańska to tam czasami chodziłam do sklepu. Syf, brud i nie miła obsługa! Na tyle niemiła, że człowiek bał się o cokolwiek zapytać. Ekspedientki ciągle mają pretensje o wszystko!
Ponadto sklep kłamie! Przykład - kawa Nescafe ( rozpuszczalna) niby taka promocja! 30%taniej!! Cena przy tej promocji to 36,99 (albo 37,99 coś takiego...) tylko, że w normalnej cenie ta kawa w sklepie kosztuje tak czy owak poniżej 30 zł!!! Po cholerę to kłamstwo!!! Liczę na to, że jakoś inny sklep się u nas otworzy i ci wszyscy ludzie, którzy są zmuszeni chodzić do Biedronki w końcu z niej zrezygnują
Nie podoba mi się do ze jest więcej…
Nie podoba mi się do ze jest więcej Stich zamiast pusheen
hate it Lidl is much better
hate it Lidl is much better
fur deutschland
Pomówienie
Pomówienie, zniesławienie. W poniedziałek 03.03 zostałem zatrzymany przez ochroniarza i oskarżony o oszustwo (niezalogowana płatność karta na kasie samoobsługowej dwa dni wcześniej). Została wezwana policja, która stwierdziła brak znamion wykroczenia. Sprawa w toku.
BIEDRONKA HOME LEVEL AMATEUR
Zamawiam towar i opłacam 27.02. informacja o czasie realizacji do 3 dni roboczych...minął czas...dzwonię zorientować się co z moim zamówieniem...ktoś w końcu odnajduje i informuje, że jest ono realizowane...mało tego nawet dostaję emaila z numerem zamówienia, potwierdzeniem jaki towar zamówiłem i że został opłacony do jakiego punktu zostanie dostarczony...a następnie niespodzianka...dostaję emaila...o anulowaniu zamówienia z "przyczyn technicznych"...jakoby wystąpił jeden z poniższych błędów popełnionych podczas wypełniania formularza:
nieprawidłowy kod pocztowy
nieprawidłowy numer budynku/mieszkania
błędny adres e-mail...
a wszystkie były prawidłowe w otrzymanym wcześniej emailu od Biedronka Home...
Pracownik infolinii informuje mnie, że jeżeli nadal chcę zamówiony towar mogę sobie ponownie zamówić...oczywiście cena już jest nie 77,90x2szt=155,80 a 159,00..za szt. czyli de facto 318,00.
Takiej amatorszczyzny nie wiedziałem jeszcze nigdy wcześniej...nie pozdrawiam JM.
Market Biedronka w Lwówku Wlkp super…
Market Biedronka w Lwówku Wlkp super obsługa super zaopatrzenie i pomoc personelu w zakupach
dziś kupiłem najdroższą kawę Nescafe
dziś kupiłem najdroższą kawę Nescafe. Nie zwróciłem uwagi. Moja wina. Zobaczyłem promocję na kawę -20%.
Przy kasie cena 36złotych z groszami.
normalnie kosztuje 26-27zł. w Źabce góra 30.
Ładna promocja na oszukiwaniu klientów.
Życzę powodzenia.
Po prostu dramat w Biedronce
Po prostu dramat w Biedronce po prostu bałagan wszędzie stoją palety z rzeczami nie to z chipsami to z jakimiś napojami i w ogóle bałagan totalny nie da się przechodzić z wózki po prostu się zahaczają o siebie ceny z paragonu nie zgadzają się z cenami które są pod danym produktem
Opiszę ten sklep w dwóch słowach burdel i chamstwo
W kazdej biedronce jest totalnie polecamny…
W kazdej biedronce jest totalny balagan, pracownicy wiecznie niezadowoleni ceny nie zgadzaja sie z paragonem bok pracuje boot bo odpowiedz nie zgadza sie z trescia zgloszenia ni i te gryzonie na ktore pracownicy uwagi nie zwracaja juz nawet.
Biedronka w Suwałkach na Sikorskiego dramat…
Biedronka w Suwałkach na Sikorskiego dramat. Organizacja w sklepie tragedia przeterminowane produkty na półkach, brak miejsca żeby się w ogóle poruszać do tego ekspedientki z towarem na środku alejki i do tego bezczelne i wolgarne i oby mało tego było to na kasach to samo. Dwa słowa Chamstwo i buractwo !!!
pracownicy
pracowników w kasach nie ma, tłum ludzi przy kasach kasa 3 zamknieta pol godziny stania w kolejce, durne reklamy szczególnie ta: ide ide do biedronki ide 💩💩
Problem z BOK
Od ponad miesiąca nie mogę się doprosić o rozwiązanie sprawy z nie działającą kartą podarunkowa. BOK odpowiada na maile z prędkością żółwia, dzwonić do nich to wogole nie ma sensu bo konsultanci nie mogą nic zrobić. Ostatnio usłyszałem przez telefon, że ludzie odpowiadający na maile mają 14 dni roboczych na odpowiedź na wiadomość , co w praktyce wygląda tak, że jeśli ich odpowiedź nie rozwiąże Twojego problemu i wyślesz wiadomość zwrotną, to czekasz kolejne 14 dni!! ŻART a nie poważna firma
Biedronka Tłuszcz
Biedronka Tłuszcz, napisałem maila w sprawie ekspresu w odpowiedzi dostałem to cytuje ( Z przykrością informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem klientów naszą ofertą, a także z dużą skalą działalności aktualnie nie przekazujemy informacji na temat dostępności produktów w danym sklepie. Dostępność produktów promocyjnych jest ograniczona. W przypadku braku dostępności w sklepie, zapraszamy do weryfikacji dostępności w innych sklepach naszej sieci.)
So funktioniert Trustpilot
Auf Trustpilot hat jeder die Möglichkeit, Bewertungen abzugeben. Der Verfasser einer Bewertung kann diese jederzeit bearbeiten oder löschen, und die Bewertungen werden angezeigt, solange der jeweilige Nutzer-Account aktiv ist.
Unternehmen können über automatische Einladungen zur Bewertungsabgabe einladen. Diese Bewertungen werden mit dem Hinweis „verifiziert“ versehen, um darauf hinzuweisen, dass es sich um echte Erfahrungen handelt.
Erfahren Sie mehr über die verschiedenen Arten von Bewertungen.
Zum Schutz unseres Portals setzen wir auf eine Kombination aus spezialisierten Mitarbeitern und cleveren Technologien. Erfahren Sie, wie wir gefälschte Bewertungen bekämpfen.
Erfahren Sie mehr darüber, wie Bewertungen auf Trustpilot gehandhabt werden.
Hier finden Sie 8 Tipps für das Schreiben von Bewertungen.
Die Verifizierung hilft sicherzustellen, dass es sich bei den Bewertungen, die Sie auf Trustpilot lesen, um Bewertungen von echten Menschen handelt.
Anreize für das Schreiben von Bewertungen anzubieten oder selektiv zur Bewertungsabgabe einzuladen, kann den TrustScore verfälschen. Deshalb verstößt beides gegen unsere Richtlinien.








