Jeronimo Martins Polska S.A. Bewertungen 386

TrustScore 1.5 von 5

1,5

Wir überprüfen keine spezifischen Behauptungen, da die Meinungen der Bewerter ihre eigenen sind. Wir können Bewertungen jedoch als „verifiziert” kennzeichnen, wenn wir bestätigen können, dass eine geschäftliche Interaktion stattgefunden hat. Mehr erfahren

Um die Integrität unseres Portals zu schützen, überprüft unsere automatisierte Software alle Bewertungen – unabhängig davon, ob sie verifiziert sind oder nicht – rund um die Uhr. Diese Technologie identifiziert und entfernt Inhalte, die gegen unsere Richtlinien verstoßen, wie zum Beispiel Bewertungen, die nicht auf einer wirklichen Erfahrungen basieren. Uns ist bewusst, dass wir möglicherweise nicht alles erfassen, doch Sie können uns jederzeit problematische Inhalte melden, die wir Ihrer Meinung nach übersehen haben. Mehr erfahren

Das sagen Bewerter

Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Produkty nie są świeże jeśli chodzi o warzywa oraz owoce . W zamrażarkach ciągle mięsa brak . Po co ta Biedronka w Mordach jak ludzie jeżdżą albo do Siedlec albo do Łosic aby zrobić zakupy . Asortymen... Mehr ansehen

Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Zamość Biedronka ul Dzieci Zamojszczyzny Dwie pracownicę do rozkładania towaru i obsługi kas. Awantura przy kasach, polityka firmy, aby jak najbardziej wyzyskać pracownika jak najmniejszym kosztem... Mehr ansehen

Bewertet mit 1 von 5 Sternen

UWAGA UWAGA Oszustwa na kazdym kroku. Lamia prawa konsumenta. Nalezy sie kolejna milionowa kara finansowa dla firmy za oszustwa klientow na kazdym kroku. Polecam wszystim klientom nie chodzic do skl... Mehr ansehen

Bewertet mit 3 von 5 Sternen

Zadam wam logiczną zagadkę. Kupuję opakowanie wiórków kokosowych 200 g za 5 zł. Ważę całe opakowanie na wadze kuchennej w domu. Waga pokazuje 190 g. O ile jako klient jestem oszukana za 1 opakowanie?... Mehr ansehen

Unternehmensdetails


Kontaktinformationen

1,5

Ungenügend

TrustScore 1.5 von 5

386 Bewertungen

5 Sterne
4 Sterne
3 Sterne
2 Sterne
1 Stern

Keine Aufzeichnungen über Bewertungseinladungen

Dieses Unternehmen hat seine Kunden nicht zur Bewertungsabgabe eingeladen, daher sind die Bewertungen möglicherweise nicht repräsentativ.

So nutzt dieses Unternehmen Trustpilot

Erfahren Sie, woher die Bewertungen stammen und wie sie ausgewertet und moderiert werden.

Unternehmen auf Trustpilot dürfen keine finanziellen oder anderweitigen Anreize oder Gegenleistungen für das Verbergen von Bewertungen anbieten. Bewertungen spiegeln die Meinung einzelner Nutzer wider und nicht die von Trustpilot. Mehr erfahren

Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Między innymi kupiłem frankfurterki…

Między innymi kupiłem frankfurterki gdzie data ważności była jeszcze przez dziesięć dni. Po otwarciu na frankfurterkach była pleśń z zielonym meszkiem. Źle był wcześniej produkt przechowywany wniosek z tego taki. Nie przestrzega Biedronka zasad przechowywania produktów.

10. Juni 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Narastający bałagan w Biedronce przy ul…

Narastający bałagan w Biedronce przy ul Nastrojowej w Łodzi narasta od kilku miesięcy ale dziś osiągnął apogeum. Alejki pozastawiane towarem, często pootwieranym, niepełnowartościowym, bardziej to wygląda jak wysypisko niż promocja. Przed kasami też stosy towary, przewracającego się na osoby w kolejce. Dojechać do kasy koszykiem tez sztuka, bo promocyjny śmietnik zwęża przejścia do 50-60 cm. Kasjer przegląda zeszycik, bo po roku pracy nadal nie zna kodów, kolejka więc sięga połowy sklepu, najczęściej tej połowy gdzie leży chemia,bo po połowie spożywczej biega sobie mysz, chowająca się co jakiś czas pod lodówkami z wędlinami. Warzywa foliowane - np sałata, czy mini marchewki - ważność do wczoraj. Promocja na wędliny powinna nosić nazwę wyprzedaż, bo termin ważności to jeszcze 1 dzień, w konkurencyjnych marketach takie rzeczy leżą w koszykach z przecenami. Czas zakupu - półtorej godziny z czego 50 minut stanie w kolejce do kasy.

7. Juni 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Firma Jeronimo Martins

Firma Jeronimo Martins, do której należy sieć Biedronka coraz bardziej naciągają klientów. Rozdział promocji ze względu na pojemność, ustawianie produktów i ich opis tak, aby klient musiał spędzić w sklepie nawet i trzy godziny, żeby dobrze wybrać produkt, który faktycznie jest w promocji, brak zwrotów nawet jeszcze przy kasie, dopiero co zakupionego produktu to jest brak poszanowania klienta.

I dobrze, że rośnie Wam konkurencja.

I nie. Nie będę korzystać z kas samoobsługowych. Odbije się to na waszych kolejkach i haosie, jak zaczną się głośne pytania przy kasie, czy na każdy jeden produkt nabił się rabat.

Wy nie szanujecie naszego czasu, my nie poszanujemy waszego.

6. Juni 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Naciagacze

Ta się. Sklepów to jest porażka nie dość że zakupiony towar trzeba oddać w danym sklepie i nie ma znaczenia że się było na wakacjach 500km dalej to do tego zwracają na voucher mało tego nie można go zrealizować w ten sam dzień tylko od następnego a jak się nie wykorzysta całej kwoty to reszta przepada i ma się na to jeszcze 3 miesiące

2. Juni 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Leżak który kupiłem przyjechał…

Leżak który kupiłem przyjechał uszkodzony (zabezpieczony jedynie odrobiną folii stretch). Po prawie miesiącu od zgłoszenia reklamacji stwierdzili,że mam go spakować i odesłać,a oni oddadzą mi pieniądze.Miło z ich strony,ale to miał być prezent.
Sklepy stacjonarne to jedno wielkie oszustwo na każdym kroku plus brud, smród i fatalna obsługa.
NIE POLECAM !!!!!!!

7. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Kupiłam w Biedronka home drapak dla…

Kupiłam w Biedronka home drapak dla kota,
1-2dni robocze miał być u mnie.Po 4 dniach zaczęłam sama przesyłki szukać, bo biedronka wysłała i na tym jej odpowiedzialność się kończy. Przyjmują kolejne moje zgłoszenia i nic! W/g infolinii mam czekać może przyjdzie a może nie, może sobie poszukam…!
Paczka była przez chwilę u przewoźnika a teraz zaginęła, ktoś się cieszy z opłaconej przesyłki, pracownicy z infolinii nadają kolejne numery reklamacji i nic nie potrafią odpowiedzieć. Na dobrą sprawę nie wiem co tam robią bo bez nich byłabym w tym samym miejscu. To moje pierwsze zakupy w Biedronka home i ostatnie, NIE POLECAM NIKOMU dużo kupuję przez sklepy internetowe ale z takim brakiem poszanowania klienta to spotkałam się pierwszy raz. Nawet jedna gwiazdka się nie należy!

15. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Biedronka Home - Sklep internetowy

Sklep internetowy Biedronka Home to jakieś nieporozumienie. Wysyłają towar zwrócony przez poprzednią osobę jako nowy i nawet o tym nie informując że produkt pochodzi ze zwrotu. To już nie pierwszy raz jak dostałem towar który inną osoba oddała. Nie wspominając o pakowaniu zamówień, które nie chroni zakupów.

22. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Oszuści i naciągacze

Biedronka, są to sklepy w których ZAWSZE mam wrażenie że zostałem oszukany lub naciągnięty. ZAWSZE! KAŻDA wizyta to jest cofniecie się z kasy do cenowek i zrobienie zdjęcia.
Myśląc o marce Jeronimo Martins wszyscy powinni kojarzyć ją tylko z oszustwami, naciaganiem i nieuczciwymi praktykami wobec swoich klientów.
Mam nadzieję że opinia ta rozpowszechni postrzeganie marki na jakie zasługuje a klienci przestaną korzystać z usług oszustów.

24. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Phishing na promocji mrozonek

Dziś promocja na" warzywa na patelnię " marki Mroźna Kraina .Trzy smaki w cenie 4,99 przy zakupie 2 opakowań 450 g.Tyle tylko, że w tej samej lodowce są też inne smaki tej samej maki o tej samej gramaturze i cenie.Cenowowki oczywiście malutkie ,czcionka może z 5 mm.smaki.opisane kilkuliterowymi skrutami. W tej sytuacji szansa na to że klient się pomyli jest dość duża, szczególnie w przypadku osób starszych. Każda pomyłka nie zauważona w porę, czyli po zapłaceniu rachunku w kasie ,to dodatkowe 2 zł zysku(cena regularna 6,99). Możliwości zwrotu nie ma bo to mrożonka, wiec w ciągu kilku minut od wyjecia z zamrażarki mogła się rozmrozić. Kierowniczka sklepu przy Słowackiego w Sandomierzu opryskliwa ,przypominały mi się czasy PRL-u. Świetny sposób na dodatkowy zysk kosztem klientów.Przy gigantycznej skali działalności biedry pewnie kilkaset tysięcy. Gdybym ja kogoś oszukał na tyle, poszedł bym siedzieć. Myślę że tego rodzaju praktyki zasługują na zgłoszenie UOKiK-u. A swoją drogą ciekawe co obsługa robi z mrożonkami jeśli klient zorientuje się zanim uisci rachunek.Zdaje się, że wtedy prawa fizyki działają w jakiś inny sposób.

24. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 2 von 5 Sternen

Księgarnia nie sklep spożywczy

Klientów interesuje cena a nie co jest napisane na etykiecie czy na co dzień czy na wieczór czy może na pojutrze chodzi o wasze promocje.To nie księgarnia.Po za tym brak przejścia za kasami w Biedronce przy ul Błażka w Inowroclawiu nie można wózkiem przejechać.Gdzie BHP.To nie wina pracowników oni mają po prostu taki nakaz z góry.Kasjerki chcecie usmażyć przez tą szybę na przeciwko kas moglibyście zadbać o ich życie i zdrowie a nie tylko trzepać kasę.Znowu pytanie gdzie BHP.Po sklepie nie można się swobodnie poruszać.Co do obsługi klienta dlaczego około godz.21:00 nie można robić zakupów przy zwykłej kasie tylko przy samoobsługowej,nie każdy ma kartę są ludzie którzy płacą gotówką. Natknąłem się z tym problemem już kilka razy tj jakaś paranoja.Z promocjami robicie ludzi w balona tj wyżej pisałem to nie księgarnia.Jestem zniesmaczony sytuacja w waszym sklepie i uczynię wszystko aby odpowiednie służby bardziej się przyjrzały bezpieczeństwu w waszych sklepach.

19. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Najgorsza Biedronka w Rudzie Śląskiej na ulicy Planty Kowalskiego 1

Sklep w Rudzie Śląskiej na ulicy planty Kowalskiego 1 pożal się Boże! Towar rozwalony po całym sklepie na paletach nie na regałach nie da się z wózkiem przejechać , otwarta jedna kasa kolejki zawijają się w regałach pracownic na sklepie naliczyłem 4 które sobie gadały jak się człowiek chciał zapytać o coś to odpowiadały jak by za kare tam były . Kierowniczka sklepu woli chodzić i gadać przez telefon niż ogarnąć pracownice a jak z linii kas był dzwonek żeby otworzyć inne kasy to nagle wszystkie pracownice ze sklepu wraz z kierowniczką uciekły na magazyn a kobita z kasy może sobie dzwonić . Biedronka schodzi na psy

19. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Nie polecam

Nie dajecie możliwości zdecydowania o użyciu vouchera - po zeskanowaniu aplikacji, automatycznie nalicza się rabat (o którym nawet nie wiedziałam) a później odmawiacie dokonania zwrotu towaru.
Rozumiem politykę rabatów itp. Dajcie zdecydować ludziom czy chcą użyć dany rabat w tym przypadku Lidl jest bardziej skierowany do klienta (nie ma takich problemów ze zwrotami). Nie polecam, nie będę używać już wszej aplikacji.
Mój problem był zgłoszony, ale niestety do tej pory nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi. Pewnie będziecie przedłużać, żeby minęło mi 30 dni 😡

19. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 3 von 5 Sternen

Promocje, a wprowadzanie w błąd.

Robię zakupy i widzimy w koszach promocje - 3 towary z wystawionych i zakup za 50%. Drobnym drukiem napisane, co wchodzi a co nie - ale tak ogólnie. Na przykład - sezonowe - NIE. A skąd ja mam wiedzieć które to sezonowe, wszystkie mają czerwone ceny. Więc domyślam się, że niższe. Idziemy do kasy, a nawet pani przy kasie nie wie które nie - dopiero jak wbije na kasę to widzi. Okazuje się, że większość nie ma tej promocji, ale przecież nie będę się cofał - kupiłem. A zatem krótko - wystawianie promocji zmieszane z tym co jej nie obejmuje i dowiadujesz się o tym przy kasie - to zwykłe naciąganie. Tak się nie robi.

16. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Kupiłem w Biedronka Home frytownicę…

Kupiłem w Biedronka Home frytownicę Hoffen 3380 w promocji.Przyszła uszkodzona,nie działał poprawnie panel sterowania,i dostarczono mi produkt nie zgodny z zamówieniem.W ofercie i na pudełku zaznaczone jest że pojemność jej misy ma 5L a w rzeczywistości coś 3,5-3,7 L.W rozmowie telefonicznej z serwisem producenta konsultant potwierdził że wyszła do klientów partia z dokładnie takimi wadami a teraz Biedronka informuje mnie że mam czekać na decyzję w sprawie reklamacji do 30 dni.Pomijając usterkę tej frytownicy to już samo to że zapłaciłem Biedronce za frytownicę 5L a otrzymałem mniejszą to powinno od razu obligować sieć do zwrotu pieniędzy bądź obniżenia jego ceny.Pierwszy i ostatni raz coś u nich,w tym Home zamówiłem bo nie wiadomo co będziw następnym razem.Zamówię odkurzacz a otrzymam miotłę.

10. April 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Aplikacja jest do dupy

Za każdym razem jak otwieram tą waszą aplikację to jest aktualizacja przez pół godziny i nie mam czasu żeby skorzystać z promocji. Dziś nie docierały do mnie kody bo aplikacja zażądała weryfikacji i zakupy ze zniżką poszły się jebać

10. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung

Ist dies Ihr Unternehmen?

Beanspruchen Sie Ihr Profil, um Zugang zu den kostenfreien Business-Tools von Trustpilot zu erhalten und die Beziehung zu Ihren Kunden zu stärken.

Kostenfreien Account erstellen

So funktioniert Trustpilot

Auf Trustpilot hat jeder die Möglichkeit, Bewertungen abzugeben. Der Verfasser einer Bewertung kann diese jederzeit bearbeiten oder löschen, und die Bewertungen werden angezeigt, solange der jeweilige Nutzer-Account aktiv ist.

Unternehmen können über automatische Einladungen zur Bewertungsabgabe einladen. Diese Bewertungen werden mit dem Hinweis „verifiziert“ versehen, um darauf hinzuweisen, dass es sich um echte Erfahrungen handelt.

Erfahren Sie mehr über die verschiedenen Arten von Bewertungen.

Zum Schutz unseres Portals setzen wir auf eine Kombination aus spezialisierten Mitarbeitern und cleveren Technologien. Erfahren Sie, wie wir gefälschte Bewertungen bekämpfen.

Erfahren Sie mehr darüber, wie Bewertungen auf Trustpilot gehandhabt werden.

Hier ​finden Sie 8 Tipps für das Schreiben von Bewertungen.

Die Verifizierung hilft sicherzustellen, dass es sich bei den Bewertungen, die Sie auf Trustpilot lesen, um Bewertungen von echten Menschen handelt.

Anreize für das Schreiben von Bewertungen anzubieten oder selektiv zur Bewertungsabgabe einzuladen, kann den TrustScore verfälschen. Deshalb verstößt beides gegen unsere Richtlinien.

Erfahren Sie mehr