Jeronimo Martins Polska S.A. Bewertungen 386

TrustScore 1.5 von 5

1,5

Wir überprüfen keine spezifischen Behauptungen, da die Meinungen der Bewerter ihre eigenen sind. Wir können Bewertungen jedoch als „verifiziert” kennzeichnen, wenn wir bestätigen können, dass eine geschäftliche Interaktion stattgefunden hat. Mehr erfahren

Um die Integrität unseres Portals zu schützen, überprüft unsere automatisierte Software alle Bewertungen – unabhängig davon, ob sie verifiziert sind oder nicht – rund um die Uhr. Diese Technologie identifiziert und entfernt Inhalte, die gegen unsere Richtlinien verstoßen, wie zum Beispiel Bewertungen, die nicht auf einer wirklichen Erfahrungen basieren. Uns ist bewusst, dass wir möglicherweise nicht alles erfassen, doch Sie können uns jederzeit problematische Inhalte melden, die wir Ihrer Meinung nach übersehen haben. Mehr erfahren

Das sagen Bewerter

Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Produkty nie są świeże jeśli chodzi o warzywa oraz owoce . W zamrażarkach ciągle mięsa brak . Po co ta Biedronka w Mordach jak ludzie jeżdżą albo do Siedlec albo do Łosic aby zrobić zakupy . Asortymen... Mehr ansehen

Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Zamość Biedronka ul Dzieci Zamojszczyzny Dwie pracownicę do rozkładania towaru i obsługi kas. Awantura przy kasach, polityka firmy, aby jak najbardziej wyzyskać pracownika jak najmniejszym kosztem... Mehr ansehen

Bewertet mit 1 von 5 Sternen

UWAGA UWAGA Oszustwa na kazdym kroku. Lamia prawa konsumenta. Nalezy sie kolejna milionowa kara finansowa dla firmy za oszustwa klientow na kazdym kroku. Polecam wszystim klientom nie chodzic do skl... Mehr ansehen

Bewertet mit 3 von 5 Sternen

Zadam wam logiczną zagadkę. Kupuję opakowanie wiórków kokosowych 200 g za 5 zł. Ważę całe opakowanie na wadze kuchennej w domu. Waga pokazuje 190 g. O ile jako klient jestem oszukana za 1 opakowanie?... Mehr ansehen

Unternehmensdetails


Kontaktinformationen

1,5

Ungenügend

TrustScore 1.5 von 5

386 Bewertungen

5 Sterne
4 Sterne
3 Sterne
2 Sterne
1 Stern

Keine Aufzeichnungen über Bewertungseinladungen

Dieses Unternehmen hat seine Kunden nicht zur Bewertungsabgabe eingeladen, daher sind die Bewertungen möglicherweise nicht repräsentativ.

So nutzt dieses Unternehmen Trustpilot

Erfahren Sie, woher die Bewertungen stammen und wie sie ausgewertet und moderiert werden.

Unternehmen auf Trustpilot dürfen keine finanziellen oder anderweitigen Anreize oder Gegenleistungen für das Verbergen von Bewertungen anbieten. Bewertungen spiegeln die Meinung einzelner Nutzer wider und nicht die von Trustpilot. Mehr erfahren

Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Nie polecam Biedronka sklepy i BOK oraz aplikacji

Nie polecam. W aplikacji nie dajcie się nabrać i czytajcie uważnie. Na pierwszy rzut oka 35 zł Voucher za 175 zł zakupów. A tu niespodzianka do wykorzystania TYLKO PRZY KOLEJNYCH ZAKUPACH JUŻ ZA 3 DNI I JEŚLI WYDACIE KOLEJNE AŻ 249 zł!, czyli razem musicie wydać 175+249 aż 424 zł, aby dostać voucher za 35 zł, którego raczej nie zrealizujecie w ciągu 3-5 dni! To takie Biedronkowe "naciągactwo" nie polecam! Kontynuacja vouchera tym razem 20zł za 99zł TYLKO 28-30.07 aż za 149zł!
Dodatkowo od 13.06.2025 roku, proszę BOK Biedronki o informację kiedy będą dostępne kawy w kapsułkach; Cafe d'Or Espresso Intenso 100% Arabika; 16 kapsułek i Dolce Gusto Lungo; 16 kapsułek. Niestety BOK Biedronki od miesiąca nie potrafi na tak proste pytanie odpowiedzieć odpisując w kółko, że zapraszają do odwiedzenia ich sklepów, aby zapoznać się z ofertą, której nie ma w ich sklepach! Zapytać rpacowników na miejcu, którzy też nie wiedzą i odsyłają do BOK. Taki "ping-pong" i finalnie z ich strony temat został wyczerpany! We wszystkich odpowiedziach TYLKO kopiuj i wklej; to lekceważące pozbawione szacunku, żenujące i bardzo irytujące odpowiedzi.
NIE POLECAM!

25. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Sprzedawczyni sprzedała mi produkt nie…

Sprzedawczyni sprzedała mi produkt nie ten co chciałam mimo że jej pokazała zdjęcie tego produktu to źle doradziła i to nie była moja winna i mi biedronka nie chciała przyjąć zwrotu więc jestem stratna 150 zł przez panią która pracuje w Biedronce w chelmnie ul.dojazdowej 1 jestem bardzo rozczarowana i już nigdy nie zrobię tam zakupów

14. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Drożyzna i niby promocje

Wygórowane ceny np.promocja Kawa MK Cafe drugi produkt 50 % taniej.Tylko ze cena kawy 0,5 kg to 44,99 łatwo policzyć że koszt dwóch kaw to 66.50 czyli to ma być tanio.Biedronka wyzylowuje ceny a potem niby jest obniza.....Slabe
.W Spar ta sama kawa kosztuje 35 zł bez potrzeby kupowania dwóch paczek.W Niemczech kawa podrożała 12 % w Polsce 85%

24. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Klienci biedronki, zanim zrobicie zakupy przeczytajcie regulamin. Jak się okazuje każdy sklepy sieci biedronka może ma swój regulamin Zwrot a nawet wymiana towaru jest właściwie niemożliwa.

Zwrot, a nawet wymiana jest praktycznie niemożliwa.Kazdy sklepy biedronka, jak mnie poinformowała Pani kierownik okręgowa, ma swój regulamin. Dobro klientów mają gdzieś. Kupiłeś i koniec. Ważne że zapłaciłeś. To jakieś absurdy które służą do tłumaczenia oszustw, bo inaczej tego nazwać nie można. Uważajcie co kupujecie bo po zapłaceniu, nawet stojąc jeszcze przy kasie, prośbą o zwrot czy wymianę okazuje się niemożliwa. Mocno się zastanowię czy jeszcze kiedykolwiek odwiedzę ta sieci, a byłam b. dobrym klientem. Już nie. Koniec i zapewniam że wszędzie gdzie będzie to możliwe będę opowiadała jak zostałam potraktowana. Biedronka to najgorsze sklepy, bałagan,brak cen itp. Teraz okazuje się że wymienić źle kupiony towar jest niemożliwe. Wstyd

22. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Otrzymanie uszkodzonego towaru zakupionego na Biedronka Home skutkowało 2-krotnym zgłoszeniem reklamacyjnym - przy pierwszym zgłoszeniu stwierdzono, że bezzasadnym, czas oczekiwania na możliwość odbio

Otrzymanie uszkodzonego towaru zakupionego na Biedronka Home skutkowało 2-krotnym zgłoszeniem reklamacyjnym. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji sklep nie miał możliwości wypłaty gotówki (system nie widział reklamacji). 15 dni oczekiwania po zgłoszeniu na infolinii prośby o zwrot na konto. 47 dni... od czasu złożenia reklamacji- sprawa w toku. Infolinia nic nie wie i nic nie jest w stanie poradzić... Obsługa reklamacyjna na tragicznym poziomie. NIE POLECAM!!!

3. Juni 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 3 von 5 Sternen

Aplikacja wprowadza klientów w błąd

Aplikacja wprowadza klientów w błąd . Dostaje sms o promocji , jestem zainteresowany sprawdzam w aplikacji , ze towar jest w moim sklepie jadę 12 km . i niestety towaru nie ma . Obsługa robi głupie miny to nie nasza wina . Niestety bardzo często to się zdarza - Hrubieszów

17. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Obsługa

Witam, jestem bardzo rozczarowana obsługą w sklepie Biedronka w Kielcach na ul. Sandomierskiej. Robię tam zakupy systematycznie i zawsze kiedy zapytam o coś obsługę pojawia się problem ponieważ: nigdy nie wiedzą gdzie jest towar czy w ogóle jest, nie ma opcji aby sprawdzili na magazynie, nie wiedzą co jest w promocji, są niemili i w niekulturalny sposób odzywają się do klientów (często starszych ludzi). W sklepie panuje bałagan, wszędzie stoją porozstawiane towary nie da się przejść w wózkiem.

8. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Zakupiłem deskę SUP dwa tygodnie temu

Zakupiłem deskę SUP dwa tygodnie temu. Zamówienie jednak nie było kompletne, towar okazał się być niezgodny z opisem i zdjęciami na stronie Bierdonka Home. Brakowało linki do nogi - bardzo ważny element w tym sporcie. Wpadając do wody (co nieuniknione) linka ma uniemożliwić desce odpłynąć za daleko od pływaka, tak żeby on nie utonął. Taki element bezpieczeństwa. Na infolinii konsultant zapewnił mnie, że brakujący element można dosłać do mnie. Wina leży po stronie sprzedawcy - ponieważ nie skompletował zamówienia należycie. Umowa sprzedaży, do której doszło nie została w pełni zrealizowana przez sklep ponieważ sprzedano mi produkt niepełnowartościowy. Jako konsument byłem zadowolony z konsensusu i sprawa w moim odczuciu była zamknięta, czekałem na przesyłkę. Duże było moje zdziwienie gdy w poniedziałek 7 lipca 2025 odczytałem wiadomość od biura obsługi klienta, że mogę dokonać zwrotu całego zamówienia. Po telefonie na infolinię Biedronki Home powiedziano mi, że "nic nie wiemy, o żadnej kwestii zwrotu elementu do Pana". Powołując się na rozmowę wskazałem, że co innego ustaliliśmy z konsultantem za pierwszym razem. Pan odpowiedział, że nic takiego nie ma w informacjach - odpowiedziałem mu, że nie ma bo to była rozmowa telefoniczna. Chwilę potem dowiedziałem się, że mogę tylko dokonać zwrot bo dział tak zadecydował. "Dział zadecydował". Poważnie, dwa tygodnie zajęło na taką odpowiedź działu? Wskazywałem, że chcę otrzymać linkę - której nie było w paczce. Słowem chcę otrzymać to za co zapłaciłem i to do czego sklep się zobowiązał w umowie sprzedaży. Dlaczego za niedbalstwo sklepu ma odpowiadać konsument? I to w tak ważnej sprawie. Zwrot obejmowałby mój udział bo musiałbym spakować produkt i taszczyć go do kuriera i go nadać. Zdążyłem poczynić wydatki na akcesoria do deski, jest ona nad miejscem wypoczynkowym. Dlaczego odpowiedzialność za niewypełnienie umowy spoczywa na konsumencie? Dlaczego konsument jest karany zwrotem? To taki problem wypełnić umowę i dosłać linkę? Wystarczy wysłać linkę i nie ma problemu. Sklep jednak idzie na łatwiznę i nie przestrzega praw konsumenta. Jeśli Bierdonka Home w sprawach tak banalnych nie potrafi rozsądnie rozwiązać problemu to ja jako konsument widzę tylko czerwone flagi. Sumując - 1. Zapewniono mnie o rozwiązaniu, o którym "nikt nie wiedział w centum obsługi klienta. 2. Rozwiązanie uległo zmianie. 3. Straciłem dwa tygodnie na lekceważące podejście sklepu. 4. Umowa nie została spełniona po stronie sprzedawcy. 5. Zwrot jest możliwy tylko jak się zaangażuję - chociaż nie jest on konieczny jak zaznaczam od początku. 6. Brak zaufania do sprzedawcy - jeden konsultant mówi jedno, drugi mówi inaczej, jest chaos. Gdybym wiedział, że tak będzie wyglądał ten zakup to zastanowiłbym się dwa razy...

8. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Sochaczew ul 15 sierpnia w sklepie…

Sochaczew ul 15 sierpnia w sklepie Biedronka w dniu 4 lipca 2025 o godzinie 19:30 wtedy gdy najwięcej ludzi robi zakupy na weekend na całym sklepie jest tylko jedna kasjerka. Jawne stroje sobie żartów z ludzi

4. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Cena mięsa podana za 100 gram a nie…

Cena mięsa podana za 100 gram a nie kilogram co bardzo wprowadza w błąd
Niestety zapłaciłam ale stojąc przy kasie zerknęłam na rachunek i chciałam zwrócić
Odmówiono mi zwrotu chociaż nie wyszłam ze sklepu
Tłumaczenie kierownika że jak wyjęłam je z lodówki i szlam z nim po sklepie do kasy mięso mogło się popsuć i nie może go przyjąć z powrotem
Teraz zastanawiam się czy jest zjadliwe bo ze sklepu przez jakieś 2 kilometry wiozłam je do domu w klimatyzowanym samochodzie

3. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Proszek Vizir XXXL OSZUSTWO!!!

Wczoraj czyli 30.06.sieć biedronki zrobili jednodniową promocję na proszek Vizir xxxl. Byłem zainteresowany i nie tylko Ja kupnem tego produktu, okazało sie że to Oszustwo w żadnych sklepach sieci w moim mieście nie pojawił się ten towar. Do tej pory Byłem zadowolony z zakupów ale teraz NIE nie kosztem klientów. PROSZ wyciągnąć konsekwencje bo od tej pory zacznę obserwować wasze oszustwa

1. Juli 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Kolejny raz zostałem oszukany w…

Kolejny raz zostałem oszukany w Biedronce Orzesze Rynek4 kupiłem 4 jabłka po 4 zł za kg. a ekspedientka policzyła mi 17 zł za kilogram netkaryn Będę to tempił i niedam się oszukiwać nie pierwszy raz

26. Juni 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

W Biedronce w Zielonej Gorze na ulicy…

W Biedronce w Zielonej Gorze na ulicy Wyszynskiego 77 brak organizacji pracy towary blokuja przejsce klientow uwarzaja za zlodzieji zabraniaja wyjerzdza poza kase aby sie skasowac twierdza ze klijci kradna wozki kasierka zamias kasowac klientow biego dok samo obslugowych w innych biedronkach na teronie miasta Zielona Gora nie ma takiej sytuaci

24. Juni 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

mole !!

Nie chodziłem do tego sklepu bo duże zakupy preferuję robić w hipermarketach ,a dodatkowe uzupełniające z osiedlowych sklepikach . Sąsiadka często zachwycona opowiadała mi o promocjach więc skusiłem się , byłem tam 5 może 6 razy ,ale na pewno już nie wrócę . Pierwsze co mnie przytłoczyło to bajzel , totalny bajzel , brak chronologii , pozastawiane alejki , to można przeboleć wybierając się na zakupy rano , gdy jest mało ludzi , ale najgorsze co wpłynęło na moją decyzję to MOLE !! tak.. mole spożywcze , które przyniosłem do domu wraz zakupami ,z zakupami NA PEWNO Z BIEDRONKI . Nigdy nie borykałem się z tym problemem ,a zaczęło się wraz z rozpoczęciem wizyt w tym sklepie , szukałam różnych przyczyn , szafki wielokrotnie sprzątane ,a mole dalej latają . W końcu padło na biedrę jako przyczynę i BINGO !! ...od miesiąca nie zaglądam do tego sklepu i jakimś cudem problem moli się skończył . Nawiązując do cen tak wychwalanych przez sąsiadkę to szczerze nic wielkiego nie zauważyłem pomimo skanowanej karty , ot ...ceny jak wszędzie , po mojemu nie warto tam chodzić i przynosić do domu niezbyt przyjemnych lokatorów

20. Juni 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung
Bewertet mit 1 von 5 Sternen

Zakupiłam CZARNY wentylator w sklepie…

Zakupiłam CZARNY wentylator w sklepie internetowym biedronka home na taki też wentylator dostałam fakturę. A przyjechał biały więc złożyłam błąd zamówienia niknęło ponad dwa tygodnie i nie mam ani pieniędzy,ani wentylatora,który zamówiłam. Wysłałam wezwanie przedsądowe do zwrotu moich pieniędzy jeśli do juto bo taki dałam czas nie dostanę przelewu,sprawę mój Rzecznik Praw Konsumenta kieruje na drogę postępowania sądowego !!! Banda złodziei i krętaczy !!!

NIE POLECAM !!!

28. Mai 2025
Bewertung ohne vorherige Einladung

Ist dies Ihr Unternehmen?

Beanspruchen Sie Ihr Profil, um Zugang zu den kostenfreien Business-Tools von Trustpilot zu erhalten und die Beziehung zu Ihren Kunden zu stärken.

Kostenfreien Account erstellen

So funktioniert Trustpilot

Auf Trustpilot hat jeder die Möglichkeit, Bewertungen abzugeben. Der Verfasser einer Bewertung kann diese jederzeit bearbeiten oder löschen, und die Bewertungen werden angezeigt, solange der jeweilige Nutzer-Account aktiv ist.

Unternehmen können über automatische Einladungen zur Bewertungsabgabe einladen. Diese Bewertungen werden mit dem Hinweis „verifiziert“ versehen, um darauf hinzuweisen, dass es sich um echte Erfahrungen handelt.

Erfahren Sie mehr über die verschiedenen Arten von Bewertungen.

Zum Schutz unseres Portals setzen wir auf eine Kombination aus spezialisierten Mitarbeitern und cleveren Technologien. Erfahren Sie, wie wir gefälschte Bewertungen bekämpfen.

Erfahren Sie mehr darüber, wie Bewertungen auf Trustpilot gehandhabt werden.

Hier ​finden Sie 8 Tipps für das Schreiben von Bewertungen.

Die Verifizierung hilft sicherzustellen, dass es sich bei den Bewertungen, die Sie auf Trustpilot lesen, um Bewertungen von echten Menschen handelt.

Anreize für das Schreiben von Bewertungen anzubieten oder selektiv zur Bewertungsabgabe einzuladen, kann den TrustScore verfälschen. Deshalb verstößt beides gegen unsere Richtlinien.

Erfahren Sie mehr