Nu corespund produsele cu descrierea de pe site. Nu poti contacta telefonic pe nimeni. Returul se face doar prin DPD cu care probabil au contract, la o alta firma Auto Parts in loc. Stolnicesti Prajes... Mehr ansehen
Wir überprüfen keine spezifischen Behauptungen, da die Meinungen der Bewerter ihre eigenen sind. Wir können Bewertungen jedoch als „verifiziert” kennzeichnen, wenn wir bestätigen können, dass eine geschäftliche Interaktion stattgefunden hat. Mehr erfahren
Um die Integrität unseres Portals zu schützen, überprüft unsere automatisierte Software alle Bewertungen – unabhängig davon, ob sie verifiziert sind oder nicht – rund um die Uhr. Diese Technologie identifiziert und entfernt Inhalte, die gegen unsere Richtlinien verstoßen, wie zum Beispiel Bewertungen, die nicht auf einer wirklichen Erfahrungen basieren. Uns ist bewusst, dass wir möglicherweise nicht alles erfassen, doch Sie können uns jederzeit problematische Inhalte melden, die wir Ihrer Meinung nach übersehen haben. Mehr erfahren
Das sagen Bewerter
O firma foarte corecta care isi respecta clienti
Nu recomand la nimeni să comande. Am avut o experiență foarte urâtă, am comandat huse pt scaune auto și nu se potrivesc , am făcut retur am platit returul mi l-au refuzat și mi l-au trimis înapoi și a... Mehr ansehen
Produs neconform, fără factură, fără instrucțiuni de utilizare, fără garanție. Am trimis e-mail pentru retur și sunat la telefon dar nu răspund. Husele dedicate au costat 408 lei. Nu comandați de la e... Mehr ansehen
Keine Aufzeichnungen über Bewertungseinladungen
Dieses Unternehmen hat seine Kunden nicht zur Bewertungsabgabe eingeladen, daher sind die Bewertungen möglicherweise nicht repräsentativ.
So nutzt dieses Unternehmen Trustpilot
Erfahren Sie, woher die Bewertungen stammen und wie sie ausgewertet und moderiert werden.
Das haben sich andere Leute angesehen
O firma înșelatoare
O firma de țepari, îți trimit produs incompatibil si apoi iti propun sa iti inlocuiasca cu produsul potrivit la dublu pret.
Nu comandati de la ei!
This company advertises on its website…
This company advertises on its website good products and ships very cheap ones instead.
O firma țepara
O firma țepara
Am primit un produs care nu corespundea, nu răspund la telefon , când faci returul nu îl accepta și nu răspund la cei de la curier
Evitați sa nu va luați țepe
Produs neconform, fără factură
Produs neconform, fără factură, fără instrucțiuni de utilizare, fără garanție. Am trimis e-mail pentru retur și sunat la telefon dar nu răspund. Husele dedicate au costat 408 lei. Nu comandați de la ei!
Am comandat un produs
Am comandat un produs, am primit alt produs, refuzà returul si orice forma de comunicare.
NU RECOMAND. ESTE TEAPA!!!
Nu corespund produsele cu descrierea de pe site. Nu poti contacta telefonic pe nimeni. Returul se face doar prin DPD cu care probabil au contract, la o alta firma Auto Parts in loc. Stolnicesti Prajescu jud. Iasi. Experienta ma costat aproximativ 70 lei transport tur si retur. Probabil din asta traiesc. Banii se returneaza greu 3-4 saptamani.
The product isn't the same on website
The product isn't like the one presented in pictures or website. The store doesn't accept returns.
the order was denid for no reason
the order was denid for no reason
Worst experience ever
Worst experience ever!
Ordered interior covers for a Golf 6 Plus and they look nothing like the pictures and don’t fit at all
Nu recomand la nimeni să comande
Nu recomand la nimeni să comande. Am avut o experiență foarte urâtă, am comandat huse pt scaune auto și nu se potrivesc , am făcut retur am platit returul mi l-au refuzat și mi l-au trimis înapoi și am platit încă o dată curierul 130 lei. Am sunat , mi-a răspuns o doamnă și când am cerut explicații mi-a închis telefonul și nu mi-a mai răspuns . Foarte neserioși
Am comandat ceva si a ajuns cu totul…
Am comandat ceva si a ajuns cu totul altceva! Nu recomand
Huse Renault Clio
Am achiziționat un set de huse pentru un Renault clio5 de pe site-ul respectiv ,iar în descrierea scrie clar ca sunt croite special pentru acest model , chiar dedicate , și ca materialul este similar cu tapițeria mașini . Din păcate nu au nici o legătură cu acest model , și sunt de foarte proasta calitate iar eu acum o să fiu nevoit să le dau retur și din ce am înțeles politica lor de returnare este una foarte abuzivă și însă rămân și cu o gaură în buget de minim 60 Ron !
NU CUMPĂRAȚI
Nu recomand această firmă.
Am comandat huse auto conform modelului indicat pe site, însă acestea nu se potrivesc mașinii specificate. Am solicitat retur în termen legal și am trimis produsele înapoi.
Returul a fost refuzat pe motiv că produsele ar fi deteriorate, deși dețin fotografii realizate înainte de expediere care arată că acestea erau intacte. În prezent, firma deține atât produsele, cât și banii mei.
Comunicarea este dificilă, iar soluționarea problemei lasă mult de dorit.
Din experiența mea, nu recomand această firmă și sfătuiesc viitorii clienți să fie foarte atenți.
Faceți plângere la ANPC !
TEPARI
TEPARI ! au trimis produsul gresit, m-au pus sa fac retur pe banii mei ... ca apoi sa refuze livrarea cand a ajuns coletul la ei
EVITATI! Incredibil ca inca mai exist firme in 2026 care fac asemenea manevre ...
Daca as putea da 0 stele atât as da
Daca as putea da 0 stele atât as da. Am comandat niște huse mi-au ajuns si dimensiunile nu erau reale. Probându-le, de calitative ce sunt una dintre ele s-a descusut. Asta e motivul pentru care nu-mi accepta returul si nici banii nu-mi returnează.
Produse de calitate la preturi excelente
produsele au venit in stare excelenta, customer service foarte ok. Recomand
O firma foarte corecta care isi…
O firma foarte corecta care isi respecta clienti
Nu cumparati de pe…
Nu cumparati de pe greenautodistribution!!!
Am cumparat de la ei un set de bari pentru Renault Espace 5. Nu au potrivit, iar la return, dupa ce am completat formularele, mi-ar refuzat returul de 2 ori, asfel a trebuit sa platesc de 2 ori costul de transport.
Produsul nu corespunde cu descrierea! Nu acceptă retururile, deși zic că o fac.
Produsul cu corespunde cu descrierea! Am trimis retur au refuzat de 2 ori și mi-au blocat numărul de telefon! RUȘINE!
ANPC -urmeaza sa va viziteze!
DO NOT ORDER ! SCAM !!!
Bought car rugs and they sent wrong ones and refused returns. I had to pay double cost of the rugs on transports until they received it and only after ANPC involvement !!
DO NOT ORDER !!! SCAM !!!
So funktioniert Trustpilot
Auf Trustpilot hat jeder die Möglichkeit, Bewertungen abzugeben. Der Verfasser einer Bewertung kann diese jederzeit bearbeiten oder löschen, und die Bewertungen werden angezeigt, solange der jeweilige Nutzer-Account aktiv ist.
Unternehmen können über automatische Einladungen zur Bewertungsabgabe einladen. Diese Bewertungen werden mit dem Hinweis „verifiziert“ versehen, um darauf hinzuweisen, dass es sich um echte Erfahrungen handelt.
Erfahren Sie mehr über die verschiedenen Arten von Bewertungen.
Zum Schutz unseres Portals setzen wir auf eine Kombination aus spezialisierten Mitarbeitern und cleveren Technologien. Erfahren Sie, wie wir gefälschte Bewertungen bekämpfen.
Erfahren Sie mehr darüber, wie Bewertungen auf Trustpilot gehandhabt werden.
Hier finden Sie 8 Tipps für das Schreiben von Bewertungen.
Die Verifizierung hilft sicherzustellen, dass es sich bei den Bewertungen, die Sie auf Trustpilot lesen, um Bewertungen von echten Menschen handelt.
Anreize für das Schreiben von Bewertungen anzubieten oder selektiv zur Bewertungsabgabe einzuladen, kann den TrustScore verfälschen. Deshalb verstößt beides gegen unsere Richtlinien.








