Bez wahania zakupiłem buty Ortopedyczne Sandały Sportowe dla Mężczyzn - Komfort i Styl Niebieski. 174,99 zł. Jak się później okazało te same buty są po 90 złotych w sieci. Poza tym nie są żadne orto... Mehr ansehen
Wir überprüfen keine spezifischen Behauptungen, da die Meinungen der Bewerter ihre eigenen sind. Wir können Bewertungen jedoch als „verifiziert” kennzeichnen, wenn wir bestätigen können, dass eine geschäftliche Interaktion stattgefunden hat. Mehr erfahren
Um die Integrität unseres Portals zu schützen, überprüft unsere automatisierte Software alle Bewertungen – unabhängig davon, ob sie verifiziert sind oder nicht – rund um die Uhr. Diese Technologie identifiziert und entfernt Inhalte, die gegen unsere Richtlinien verstoßen, wie zum Beispiel Bewertungen, die nicht auf einer wirklichen Erfahrungen basieren. Uns ist bewusst, dass wir möglicherweise nicht alles erfassen, doch Sie können uns jederzeit problematische Inhalte melden, die wir Ihrer Meinung nach übersehen haben. Mehr erfahren
Das sagen Bewerter
Masakra towar niezgodny z zamówieniem przyszło zupełnie coś innego zamiast sukienek kombinezony. Nie ma możliwości zwrotu oferują jakieś 15 procent wartości. Odpowiadaja chyba boty na maila w sprawie... Mehr ansehen
UWAGA NACIĄGACZE!!!!!! Zdjęcia są podrasowane. Towar bardzo mocno odbiega od rzeczywistości. Nie ma z nimi kontaktu, tylko meil, a tu unikają jasnych odpowiedzi, próbując naciągnąć na coś więcej. Nie... Mehr ansehen
Zarówno materiał, jak i krój są przepiękne. Noszenie jest lekkie i wygodne. Rozmiarówka jest nieco zawyżona, ale luźny krój ułatwia stylizację.
Keine Aufzeichnungen über Bewertungseinladungen
Dieses Unternehmen hat seine Kunden nicht zur Bewertungsabgabe eingeladen, daher sind die Bewertungen möglicherweise nicht repräsentativ.
So nutzt dieses Unternehmen Trustpilot
Erfahren Sie, woher die Bewertungen stammen und wie sie ausgewertet und moderiert werden.
Das haben sich andere Leute angesehen
Łatwy w stylizacji
Zarówno materiał, jak i krój są przepiękne. Noszenie jest lekkie i wygodne.
Rozmiarówka jest nieco zawyżona, ale luźny krój ułatwia stylizację.
Masakra towar niezgodny z zamówieniem…
Masakra towar niezgodny z zamówieniem przyszło zupełnie coś innego zamiast sukienek kombinezony. Nie ma możliwości zwrotu oferują jakieś 15 procent wartości. Odpowiadaja chyba boty na maila w sprawie reklamacji. Oszuści naciągacze nie kupujcie nic wszystko nich to chińskie dziadostwo
UWAGA NACIĄGACZE!!!!!
UWAGA NACIĄGACZE!!!!!! Zdjęcia są podrasowane. Towar bardzo mocno odbiega od rzeczywistości. Nie ma z nimi kontaktu, tylko meil, a tu unikają jasnych odpowiedzi, próbując naciągnąć na coś więcej. Nie da się zwrócić towaru. NACIĄGACZE!!!!!!!
Bardzo ładny element
Bardzo ładny element, dobrej jakości. Wolałabym nieco mniejszy rozmiar.
Bez wahania zakupiłem buty Ortopedyczne…
Bez wahania zakupiłem buty Ortopedyczne Sandały Sportowe dla Mężczyzn - Komfort i Styl
Niebieski. 174,99 zł.
Jak się później okazało te same buty są po 90 złotych w sieci. Poza tym nie są żadne ortopedyczne. Są z chińskiego śmierdzącego materiału. Śliska wyściółka w środku, wysoki stan przy pięcie, nie oddychają, stopa spocona. Długi termin dostawy bo chyba z Azji gdzieś jadą. Reasumując tragedia.
Firma sprawia wrażenie
Firma sprawia wrażenie, jakby była nastawiona przede wszystkim na jednorazowy zysk kosztem nieświadomych klientów, zamiast na uczciwy biznes i stałe źródło dochodu. Bluzka była tak słabej jakości, że nie nadaje się nawet na szmatę do podłogi.
Godność i szacunek wobec klientów nie są na sprzedaż. Szczególnie bulwersujące jest to, że za bluzkę bardzo słabej jakości, kupioną za 149 zł, proponowany jest zwrot jedynie 20% jej wartości. Dodatkowo koszty odesłania towaru do Chin są tak wysokie, że często przewyższają sens samego zwrotu, co stawia klienta w bardzo niekorzystnej sytuacji.
Czuję rozczarowanie i niesmak, ponieważ takie praktyki sprawiają wrażenie zniechęcania klientów do korzystania z prawa do zwrotu. Uczciwa firma powinna budować swoją markę na jakości, przejrzystych zasadach i szacunku wobec klientów, a nie na jednorazowym zysku.
Wysyłka przebiegła sprawnie i przesyłka dotarła na czas
Jakość zaskoczyła mnie w najlepszy możliwy sposób... wszystko wyglądało dokładnie tak, jak pokazano w internecie. Wysyłka przebiegła sprawnie i dotarła na czas.
Sukienka
Sukienka , materiału nie nadającdgo się nawet do mycia podłogi.Oszustwo.Uważajcie na to co zamawiacie.Na zdjęciach całkiem ładnie to wychodzi.Zwrot niemożliwy.
daje 1 bo nie da się 0
daje 1 bo nie da się 0
to poprostu szmelc to nie jest polska firma
później nie chcą podać adresu żebyś zwrócił towar jak odstępujesz od umowy piszą bez sensu jakieś wiadomości bez konkretu już tydzień z nimi walczę
Produkt fatalnej jakosci
Produkt fatalnej jakosci, czego nie widac na zdjęciach. Zwrot - nie ma opcji w PL, nie chcą podac polskiego adresu vel placic za transport. By nie zwracac kasy oferują zwrot 20% ceny lub voucher 50% na kolejne zakupy. Totalne dno. Tania chińszczyzna
Nie polecam
Niestety moje doświadczenie z tym sklepem okazało się bardzo rozczarowujące. Sukienka przyszła zgodna ze zdjęciami, jednak materiał jest dość słabej jakości i produkt kompletnie nie pasował do mojej sylwetki ani oczekiwań. Największy problem pojawił się przy próbie zwrotu.
W momencie składania zamówienia na stronie widniała informacja o bezproblemowych i darmowych zwrotach. Gdy chciałam skorzystać z tej możliwości, sklep zaczął proponować jedynie rabaty i kody zniżkowe zamiast przyjęcia zwrotu. Ostatecznie poinformowano mnie, że muszę samodzielnie opłacić wysyłkę do Azji, której koszt jest praktycznie równy cenie sukienki.
Mam wrażenie, że informacje na stronie były bardzo mylące, a polityka zwrotów została przedstawiona w sposób nieuczciwy. Nie polecam zakupów osobom, które chcą mieć realną możliwość zwrotu produktu.
Nie polecam. Zero szacunku do klienta.
Złodzieje i oszuści
Złodzieje i oszuści. Towar który otrzymałam nie tylko całkowicie niezgodny z opisem, ale materiał najgorszej jakości plastik - dosłownie! Rozmiary całkowicie inne niż wynika z metki. A jak już zrobiłam zwrot towaru to płacisz prawie 200 zł bo podają adres do Chin i oczywiście nie zwracają kosztów zwrotów. Odradzam, unikać szerokim łukiem, pieniądze wyrzucone w błoto!
Inna jak na zdjęciu i materiał bardzo słaby
Sukienka którą kupiłam miała być srebrno niebieska a była w białe plamki.Jak chciałam zwrócić to się zaczęła wymiana mejlami.Proponuja volczery na 40 później 50 60 procent wartości i zatrzymanie sukienki.Inna na zdjęciu niż w rzeczywistości.A jak chciałam zwrócić to okazało się że muszę wysłać do Chin i wtedy bardzo droga wysyłka.Nigdy już nie kupię na tej stronie
Zamówiona zwiewna sukienka okazała się…
Zamówiona zwiewna sukienka okazała się szmatą z ciężkiego sztucznego materiału, w niczym nie przypominającą tej zamieszczonej w ofercie, ani fasonem, ani kolorem, ani rozmiarem. To czyste oszustwo, nie dajcie się nabierać.
TRAGEDIA!!!
TRAGEDIA!!
Sukienka przyszła dużo później niż to napisali, problem ze zwrotem, zamiast napisać po prostu ścieżkę zwrotu, to leją wodę w emailach niewiadomo po co. Brak nr telefonu i konkretnych odpowiedzi
Stanowczo odradzam
Nie polecam
Nie polecam. Zamówiłam produkt w kolorze żółtym, a otrzymałam bordowy. Jakość również pozostawia wiele do życzenia. Przy próbie zwrotu sklep proponuje jedynie częściowy zwrot pieniędzy albo kupon, a pełny zwrot wymaga odesłania paczki do Chin na koszt klienta, co jest bardzo drogie (przewyższa koszt zamówienia). Informacje o wysyłce i zwrotach do Chin są mało widoczne. Obsługa przeciąga sprawę zamiast normalnie przyjąć zwrot. Bardzo rozczarowujące doświadczenie zakupowe.
Sklep internetowy oszukuje klientów nie…
Sklep internetowy oszukuje klientów nie pozwalając odesłać produktów na polski adres z którego została przysłana paczka . Jest to niezgodne z prawem . Proszę wszystkich oszukanych o zgłaszanie sprawy do UOKiK !!!
Tandeta
Tandeta, szajs i bubel. Towar masakra. Nie ma możliwości zwrotu. Złodzieje.
Nie polecam kupowania jakichkolwiek…
Nie polecam kupowania jakichkolwiek rzeczy na tej stronie. Nie można oddać zakupionych produktów. Przychodzą inne rzeczy niż w zamienieniu
So funktioniert Trustpilot
Auf Trustpilot hat jeder die Möglichkeit, Bewertungen abzugeben. Der Verfasser einer Bewertung kann diese jederzeit bearbeiten oder löschen, und die Bewertungen werden angezeigt, solange der jeweilige Nutzer-Account aktiv ist.
Unternehmen können über automatische Einladungen zur Bewertungsabgabe einladen. Diese Bewertungen werden mit dem Hinweis „verifiziert“ versehen, um darauf hinzuweisen, dass es sich um echte Erfahrungen handelt.
Erfahren Sie mehr über die verschiedenen Arten von Bewertungen.
Zum Schutz unseres Portals setzen wir auf eine Kombination aus spezialisierten Mitarbeitern und cleveren Technologien. Erfahren Sie, wie wir gefälschte Bewertungen bekämpfen.
Erfahren Sie mehr darüber, wie Bewertungen auf Trustpilot gehandhabt werden.
Hier finden Sie 8 Tipps für das Schreiben von Bewertungen.
Die Verifizierung hilft sicherzustellen, dass es sich bei den Bewertungen, die Sie auf Trustpilot lesen, um Bewertungen von echten Menschen handelt.
Anreize für das Schreiben von Bewertungen anzubieten oder selektiv zur Bewertungsabgabe einzuladen, kann den TrustScore verfälschen. Deshalb verstößt beides gegen unsere Richtlinien.








